• Strona główna
  • Newsy
  • Streamer udawał, że gra, by móc nielegalnie prowadzić transmisję z wydarzenia sportowego

Streamer udawał, że gra, by móc nielegalnie prowadzić transmisję z wydarzenia sportowego

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

 

 

Różnej maści gale sportowe przyciągają przed telewizory masę fanów. Dla wielu podstawową przeszkodę w obejrzeniu ważnego wydarzenia stanowi jednak konieczność odblokowania dostępu w systemie Pay per View. Na przeciw oczekiwaniom wychodzą często osoby starające się bezpłatnie transmitować dane eventy, co jednak skutukuje szybkim banem.

Na niecodzienny sposób kamuflażu relacji z UFC 218 zdecydował się pewien streamer, który puszczając transmisję z wydarzenia udawał, że... gra. Oszukał tym samym wszelkie algorytmy dzięki czemu sporo fanów sztuk walki mogło je obejrzeć całkowicie za darmo. Całkiem możliwe, że owa zabawa zakończy się dla autora pozwem sądowym, a w przyszłości skrypt zostanie odpowiednio usprawniony. Mimo wszystko pomysłowość ludzka nie potrafi przestać zaskakiwać. 

2 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Driveclub PS4 (gra używana)

Driveclub PS4 (gra używana)

DriveClub jest grą wyścigową przygotowaną przez weteranów branży odpowiedzialnych za markę Motorstorm - studio Evolution Studios. W odróżnieniu jednak od wspomnianego...

49,00Do sklepu

2 Komentarze

awatar
pashu (gość) 7 miesięcy temu

Tak jakby to nowość była, niektóre dziewczyny na teoretycznie "sex-kamerkach" transmitowały i zapewne dalej transmitują nielegalnie mecze sportowe. Nic nowego, naprawdę.

0 Odpowiedz
awatar
Jakub (gość) 7 miesięcy temu

"Nie potrafi przestać zaskakiwać"? Może po prostu "nie przestaje zaskakiwać" - prościej i bardziej logicznie ;)

1 Odpowiedz