• Strona główna
  • Newsy
  • Streamer udawał, że gra, by móc nielegalnie prowadzić transmisję z wydarzenia sportowego

Streamer udawał, że gra, by móc nielegalnie prowadzić transmisję z wydarzenia sportowego

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

 

 

Różnej maści gale sportowe przyciągają przed telewizory masę fanów. Dla wielu podstawową przeszkodę w obejrzeniu ważnego wydarzenia stanowi jednak konieczność odblokowania dostępu w systemie Pay per View. Na przeciw oczekiwaniom wychodzą często osoby starające się bezpłatnie transmitować dane eventy, co jednak skutukuje szybkim banem.

Na niecodzienny sposób kamuflażu relacji z UFC 218 zdecydował się pewien streamer, który puszczając transmisję z wydarzenia udawał, że... gra. Oszukał tym samym wszelkie algorytmy dzięki czemu sporo fanów sztuk walki mogło je obejrzeć całkowicie za darmo. Całkiem możliwe, że owa zabawa zakończy się dla autora pozwem sądowym, a w przyszłości skrypt zostanie odpowiednio usprawniony. Mimo wszystko pomysłowość ludzka nie potrafi przestać zaskakiwać. 

2 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Saints Row: The Third Xbox 360 (gra używana)

Saints Row: The Third Xbox 360 (gra używana)

Trzecia odsłona rozwijanego przez deweloperów ze studia THQ cyklu sandboxowych gier akcji, łączących mechanikę serii GTA z mocno absurdalnym nieraz przesadzonym poczuciem humoru. W grze...

30,00Do sklepu

2 Komentarze

awatar
pashu (gość) 3 miesiące temu

Tak jakby to nowość była, niektóre dziewczyny na teoretycznie "sex-kamerkach" transmitowały i zapewne dalej transmitują nielegalnie mecze sportowe. Nic nowego, naprawdę.

0 Odpowiedz
awatar
Jakub (gość) 3 miesiące temu

"Nie potrafi przestać zaskakiwać"? Może po prostu "nie przestaje zaskakiwać" - prościej i bardziej logicznie ;)

1 Odpowiedz