Star Wars: Battlefront II z pełnym polskim dubbingiem!

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Ostatnimi czasy rodzimi wydawcy rzadko decydują się na pełną lokalizację gier. Takie rozwiązanie ma grono zwolenników, ale też i przeciwników, którzy twierdzą, że angielskie głosy brzmią zdecydowanie lepiej. Tymczasem EA Polska postanowiło w pełni spolonizować nadchodzącego Battlefronta 2. Jeteście ciekawi jak brzmi głos samego Vadera?

W rolę Dartha Vadera wcieli się... Mirosław Zbrojewicz. Próbkę jego możliwości możecie usłyszeć na powyższym materiale. Następnie w kolejnych tygodniach będziemy poznawać listę kolejnych aktorów biorących udział w projekcie. Czy to dobry wybór oceńcie sami.

1 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Assassin's Creed Revelations PS3 (gra używana)

Assassin's Creed Revelations PS3 (gra używana)

W Assassins Creed Revelations, legendarny assassyn Ezio wyrusza w podróż pełną odkryć i objawień, podążając śladami swojego mentora Altaira. Ścieżka ta jest jednak niebezpieczna...

30,00Do sklepu

1 Komentarz

Rksh 3 miesiące temu

Nie wiem czy jest się z czego, aż tak cieszyć. U nas EA sprzedaje okrojone wersje gier tylko z językami PL/RU (przynajmniej na pc). Jak ktoś jest zainteresowany tą grą i nie trawi polskich wersji czy zwłaszcza PL dubbingu to najprawdopodobniej został właśnie "skazany" na import. Żeby nie było, samo dodanie tłumaczenia i dubbingu jest chwalebne, ale wycinanie oryginalnego języka gry bo w Polsce będziemy ją sprzedawać kilka procent taniej to karygodna praktyka.

0 Odpowiedz