• Strona główna
  • Newsy
  • Śródziemie: cień wojny doczeka się łącznie 4 dodatków w tym dwóch fabularnych

Śródziemie: Cień Wojny doczeka się łącznie 4 dodatków w tym dwóch fabularnych

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Gra, która wyszła nieco ponad dwa tygodnie temu została w miarę pozytywnie przyjęta przez branże w tym nas (ocena 7 nie jest zła). Tymczasem producent zdradził najbliższą przyszłość dotyczącą projektu. 

Studio przygotowuje na ten moment cztery dodatki - Plemię Rzezi, Plemię Rozboju, Ostrze Galadrieli i Pustkowia Mordoru. Pierwszy z nich trafi do dystrybucji w przyszłym miesiącu, natomiast na kolejny musimy zaczekać do grudnia. 

Dwa z nich, to fabularne DLC w Ostrzu Galadrieli wcielimy się w rolę Eltariel (debiut w lutym przyszłego roku) i poznamy stare tajemnice Śródziemia. Z kolei zaplanowane na maj 2018 dotyczy osoby Baranora, który przejmie kontrolę nad siłami ludzi. W tym wypadku udamy się do zupełnie nowego miejsca - pustyni Lithlad.

Poszczególnych cen na ten moment nie podano, aczkolwiek zawsze pozostaje zakup Przepustki Sezonowej w ramach, które wspomiane dodatki będą dostępne całkowicie za darmo. Cena wynosi około 169 zł.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles PS4

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles PS4

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles to przygodowa gra akcji w klimacie fantasy. Akcja Yonder rozgrywa się na rozległej wyspie Gemea. To pokryty bujną roślinnością ląd, na którym...

29,00Do sklepu

0 Komentarzy