Square Enix chce inwestować w stare i nowe marki

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Square Enix chce inwestować w stare i nowe marki - gamedot.pl

Square Enix podsumowuje kwartał fiskalny i przedstawia plany na kolejne miesiące.. Warto zauważyć, że japoński wydawca mówi o odświeżaniu wizerunku znanych marek. Można tu zastosować taktykę ustalania nowego początku (reboot). Zatem chodzi tu o proces, który dotyczył w ostatnim czasie choćby Thiefa czy Tomb Raidera. Wybieramy stare aktywa i dostosowujemy je do dzisiejszych realiów.

 

 

SE nie zapomina też o całkowicie nowych własnościach intelektualnych. Oczywiście na ten moment są one skrywane przed naszym wzrokiem. Tajemnicze projekty będą omawiane w odpowiednim momencie. Japońska firma chce utrzymać katalog wspaniałych marek (lwia część z nich to hity lansowane niegdyś przez samodzielny Eidos). Jeśli pojawi się temat szukania pomocy, wtedy Square może skontaktować się ze zewnętrznymi ekipami developerskimi.

 

 

Jeszcze taka mała kwestia, Rise of the Tomb Raider w najnowszych materiałach nie zostało powiązane z X360. Czy wersje kolejnych przygód Lary Croft - dedykowane starszym platformom zostały skasowane? Cóż, hipotetycznie przy tym produkcie operacje wydawnicze wykona Microsoft.

 

Źródło: Dualshockers

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]