Sprzeciw! The Great Ace Attorney 2 zmierza na 3DS-a!

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Seria Ace Attorney jest znana chyba wszystkim posiadaczom kieszonsolek Nintendo. Opowiada o perypetiach Phoenixa Wrighta na sali sądowej i udowadnianiu niewinności jego klientów. Seria ta zaczęła zdobywać swoją popularność już od wydania pierwszej części w 2005 roku, doczekała się ośmiu gier na różne platformy, jednak zawsze pozostawała wierna maszynom Nintendo (nie licząc epizodu z iOS-em). Teraz gracze doczekali się oficjalnej zapowiedzi kolejnej części, tylko wiąże się z tym pewne rozczarowanie… Nie będzie to kolejna odsłona głównej serii tylko kontynuacja spin-offu, który rozgrywa się w czasach Japonii sprzed prawie 200 lat, a którego protagonistą jest przodek Phoenixa. Na domiar złego gra ukaże się tylko na 3DS-a, a przecież tuż za pasem premiera Nintendo Switch. Stąd też mieszane uczucia fanów tej serii. Dla mnie jednak The Great Ace Attorney 2 wygląda interesująco, oby tylko tym razem trafił jakoś do naszego regionu.

 

 

Źródło: YouTube.com

2 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

2 Komentarze

Razor 7 lat temu

Jak nie trafi, to się sprowadzi ;D.

1 Odpowiedz
awatar
Sernik (gość) 7 lat temu

Jak nie trafi, jak trafi

0 Odpowiedz
PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]