South Park: The Stick of Truth dostaje pierwsze dodatki

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
South Park: The Stick of Truth dostaje pierwsze dodatki - gamedot.pl
Jeżeli tak jak my lubicie South Park: Stick of Truth, powinniście zainteresować się pierwszą serią dodatków do gry. Niestety nie ma w nich nowych lokacji ani wyzwań – zamiast tego, za drobna opłatą możemy wypróbować nowe stroje postaci, którym przewodzi samuraj, superbohater i kosmonauta (widoczni na obrazku powyżej).
 
Za Super Samurai Spaceman Pack zapłacimy 1,89 euro. W ofercie znajduje się też Ultimate Fellowship Pack, w którym dostępny jest (za 2,99 euro) Nekromanta, Asasyn, elfi komandos i święty strażnik.
 
Oba zestawy łączy Super Ultimate Pack (3,99 euro) zawierający wszystkie siedem strojów o specjalnych właściwościach. Jeżeli zatem planujecie ponowne przejście Kijka Prawdy to może warto przemyśleć, by nie zrobić tego w zupełnie nowym, dodającym specjalne bonusy, wdzianku?
 
 
 
źródło: vg247
 
2 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Team Sonic Racing XONE

Team Sonic Racing XONE

Fani Sonika – grzejcie silniki! Team Sonic Racing połączy najlepsze elementy zręcznościówek i szybkość wymagających wyścigów z unikalnymi opcjami dostosowywania pojazdów. Wielbiciele...

149,00Do sklepu

2 Komentarze

Harhan 6 lat temu

Kurcze, nie mogę jakoś czasu znaleźć żeby odpalić Kijek Prawdy... Będzie musiał poczekać, aż skończę Dark Souls 2 :P

1 Odpowiedz
Sokool 6 lat temu

graj na dwa pady :D

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl