Snow w klimacie Soczi

Filip 'Sirmann' Jankowski - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Snow w klimacie Soczi - gamedot.pl

Niezależny producent Poppermost Productions wydał poprawkę do swojej gry sportowej Snow, symulującej narciarstwo i snowboard.w otwartym świecie. Pierwszą interesującą funkcją dodaną do Snow jest możliwość uprawiania slopestyle'u, czylli wykonywania różnorakich ewolucji.

 

Jest jeszcze jedna nowość. Ponieważ poprawka zyskała nazwę Fochi 2014, można domyślić się, że Poppermont szykuje graczom tory, na których rozgrywają się konkurencje obecnych igrzysk olimpijskich.

 

Snow jest dostępny na platformie Steam. Cały czas jednak projekt się rozwija, więc jego nabywcy wykupują tzw. wczesny dostęp (Early Access) – publikowane są darmowe aktualizacje, z których gracze mogą korzystać natychmiast.

 

Źródło: gamerstemple.com

2 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

2 Komentarze

awatar
Adam (gość) rok temu

z.......a gra

0 Odpowiedz
Feeler94 10 lat temu

Foczi xDenter image description here

0 Odpowiedz
Filip 'Sirmann' JankowskiFilip 'Sirmann' Jankowski

Weteran gier o II wojnie światowej, wieloletni redaktor artykułów o rozrywce elektronicznej na Wikipedii, retrogracz. Miłośnik tego, co stare i na szczęście nie przestarzałe, oddany fan Europy Universalis.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]