SNOW się zbliża – możecie już zagrać wcześniej

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
SNOW się zbliża – możecie już zagrać wcześniej - gamedot.pl
SNOW wygląda na ambitny projekt niewielkiego szwedzkiego studia Poppermost Productions. Mimo iż to niezależna inicjatywa to jednak potrzebuje waszego wsparcia – dzięki Steam Early Acces możecie zarówno pomóc developerom w kończeniu tego ambitnego projektu jak i cieszyć się zjeżdżaniem z pięknej „otwartej” góry.
 
Wygląda na to, że warto:
 
 
Miejmy nadzieje, że tytuł odniesie sukces i niebawem pojawi się też na konsolach. Poza tym, byłoby miło gdyby EA powróciło do SSX-a i gatunek gier zimowych odżył. 
 
 
Let it snow, let it snow, let it snow.
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Street Fighter V Championship Edition PS4

Street Fighter V Championship Edition PS4

Zawładnij ringiem razem z grą Street Fighter V: Champion Edition – najbardziej wypasioną wersją uznanej bijatyki! Ta nowa edycja posiada całą zawartość z gier Street Fighter V oraz...

139,00Do sklepu

0 Komentarzy

MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl