• Strona główna
  • Newsy
  • Silver snipers, czyli drużyna cs: go ze średnią wieku 71 lat pojawi się na profesjonalnym turnieju

Silver Snipers, czyli drużyna CS: GO ze średnią wieku 71 lat pojawi się na profesjonalnym turnieju

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Silver Snipers, czyli drużyna CS: GO ze średnią wieku 71 lat pojawi się na profesjonalnym turnieju - gamedot.pl

 

 

Gry, a zwłaszcza Counter Strike: Global Offensive kojarzy nam się z młodymi osobami poświęcającymi swoje życie na profesjonalną karierę. Jednak jak pokazuje przykład drużyny Silver Snipers - emeryci też mogą bez przeszkód pykać w najpopularniejszą strzelanką. Średnia wieku wynosi tam 71 lat. 

W teamie nie zabrakło miejsca także dla... kobiet. Monica „Teen Slayer” Idenfors jest najmłodszą wiekiem osobą, gdyż ma 62 lata z kolei jej koleżanka Wanji „Knitting Knight” Godange ma o rok więcej. Przy okazji warto zaznaczyć, że najstarszy członek drużyny ma 81 lat. 

Tutaj warto zaznaczyć, że choć ekipa pojawi się na turnieju DreamHack Winter 2017, to nie weźmie im udziału. Zobaczymy ich tylko w pokazowym meczu. Złośliwcy twierdzą, że mamy tutaj doczynienia wyłącznie z akcją promocyjną organizowaną przez sponsorów najstarszej drużyny CS: GO. 

Co ciekawe mają oni nawet swojego trenera. Pomaga im Tommy „Potti” Ingemarsson - założyciel Ninjas in Pyjamas.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Stranglehold PS3 (gra używana)

Stranglehold PS3 (gra używana)

John Woo presents Stranglehold to gra akcji, nad realizacją której czuwał reżyser John Woo. Fabuła programu związana jest z filmem Dzieci Triady nakręconym w 1992 roku. Gracz...

19,00Do sklepu

0 Komentarzy