Shenmue III prezentuje swoje wdzięki na nowych screenach!

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Prawie 70 tysięcy ludzi wsparło projekt na Kickstarterze (zbierając łącznie prawie 6,5 mln dolarów) i Shenmue III oficjalnie dostało zielone światło. Teraz w ramach gratyfikacji Yu Suzuki podzielił się ze swoimi „sponsorami” najnowszymi screenami z gry. Nie trzeba było długo czekać, żeby grafiki te wpadły w odmęty internetu. Znajdziecie je poniżej:

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzeba przyznać, że screenshoty prezentują się nad wyraz okazale, jednak nie wiadomo ile z tego jest prawdą, a ile tylko zwykłym marketingowym retuszem. Przekonamy się dopiero kiedy gotowy produkt wyląduje na półkach sklepowych. Niestety długo przyjdzie nam na to czekać, ponieważ premiera gry przewidziana jest dopiero na końcówkę przyszłego roku, ale nie jest to żelazny termin, więc przy złym splocie wydarzeń możemy zagrać w Shenmue III dopiero w 2018 roku (na PS4 i PC).

 

Źródło: https://twitter.com/PlayStation/status/703497381023584256

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Psi Patrol Rusza Do Akcji PL XONE

Psi Patrol Rusza Do Akcji PL XONE

Żadne zadanie nie jest zbyt trudne dla małych, ale wielce odważnych szczeniaków! Psi Patrol jest gotowy na uratowanie sytuacji w Zatoce Przygód, w 16 ekscytujących misjach. Gracze będą...

149,00Do sklepu

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl