Seria Far Cry w pakiecie

Filip 'Sirmann' Jankowski - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Seria Far Cry w pakiecie - gamedot.pl

Dzisiaj francuskie przedsiębiorstwo Ubisoft ogłosiło, że na trzech platformach – PC, PlayStation 3 i Xboksie 360 – ukaże się kompiolacja Far Cry: Wild Expeditions. Renomowana seria strzelanin wydanych przez Ubisoft obchodzi swoje dziesiąte urodziny.

 

W związku z tym w kompilacji znajdzie się remake pierwszej części pod nazwą Far Cry: Classic. Wyprodukowany w 2004 roku wytwór niemieckiego studia Crytek zachwycał swego czasu jakością oprawy graficznej, stanowiącej kamień milowy w dziejach FPS-ów. Jego akcja skupiała się na działaniach byłego komandosa, który znalazł się na archipelagu dziwnie przypominającym Wyspę doktora Moreau.

 

Po odejściu Cryteku na własną rękę Ubisoft wyprodukował kolejne, niemal równie dobrze przyjęte części serii. Far Cry 2Far Cry 3 i dodatek Blood Dragon do tego ostatniego również, rzecz jasna, ukażą się w ramach kompilacji.

 

Far Cry: Wild Expeditions zostaną wydane 21 listopada. Poniżej dla przypomnienia prezentujemy zwiastun Far Cry: Classic.

 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Efootball PES 2020 PS4

Efootball PES 2020 PS4

eFootball PES 2020 otwiera nową dekadę w rozwoju wiodącego na rynku symulatora piłki nożnej, wprowadzając ważne zmiany, które sprawiają, że każda chwila rozgrywki przepełniona jest...

169,00Do sklepu

1 Komentarz

Feeler94 6 lat temu

HY, KUPUJEM!

0 Odpowiedz
Filip 'Sirmann' JankowskiFilip 'Sirmann' Jankowski

Weteran gier o II wojnie światowej, wieloletni redaktor artykułów o rozrywce elektronicznej na Wikipedii, retrogracz. Miłośnik tego, co stare i na szczęście nie przestarzałe, oddany fan Europy Universalis.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl