Scalebound: tak wygląda tajna broń Microsoftu! [E3 2014]

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Scalebound: tak wygląda tajna broń Microsoftu! [E3 2014] - gamedot.pl

Opisanie Scalebound nie jest łatwe gdyż na targach E3 ujrzeliśmy tylko pokrecony (i to nie zawsze w dobrym tego słowa znaczeniu) zwiastun. Wiemy jednak, że jest to gra tworzona na wyłączność dla Xboksa One przez masterminda gier akcji - Hidekiego Kamiyę. Naczelny projektant studia Platinum Games, które robi gry dziesięć razy szybsze i bardziej szalone niż ktokolwiek inny wrzucił w jeden tytuł młodzieńca ze słuchawkami, mieczem, niesamowicie wyglądającą zbroją i własnym smokiem... potencjał tego miksu czuć w powietrzu! 

 

 

Obecnie trudno stwierdzić czy będzie to gra o polowaniu na wielkie bestie, slasher, latanie na smoku czy też "normalana" gra akcji podkręcona do standardów Platinum Games (twórcy m.in. Vanquisha, Bayonetty, Metal Gear Rising), ale wypada spodziewać się po niej czegoś niesamowitego. 

 

Ja na to liczę.

 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Yesterday Origins XONE

Yesterday Origins XONE

Przygodówka point-and-click będąca kontynuacją gry Yesterday, która ukazała się w roku 2012.

19,06Do sklepu

1 Komentarz

AKuS 7 lat temu

Jak dla mnie zapowiada się całkiem ciekawie, fakt trailer robi swoje :) Dawać mi tu własnego smoka! :D

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl