Scalebound – nowy, odległy termin premiery

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Scalebound – nowy, odległy termin premiery - gamedot.pl

Mamy dopiero początek 2016 roku, a już jedna z ważniejszych gier zaliczyła poważny poślizg wydawniczy. Naprawdę poważny... Platinum Games potwierdza, że dedykowane konsoli XOne Scalebound zostało przerzucone na przyszły okres kalendarzowy.

 

Studio wydłuża okres dewelopingu, bo... ma swoje ambicje. Developer chce zmaterializować wszystkie pierwotne koncepcje. Widowiskowa walka, eksploracja bogatego, nieustannie ewoluującego środowiska. Wspomina się też o innowacyjności i zabawie wieloosobowej (kooperacja na cztery osoby). Nowe prezentacje zaplanowano na ten rok.

 

Platinum Games wybiera bezkompromisowe podejście. Hideki Kamiya (reżyser przygód Bayonetty) i spółka stworzy coś wyjątkowego, oryginalnego. Scalebound to ponoć wymarzony projekt. Niestety jego skala odczuwalnie... przerosła utalentowane PG.

 

Cóż, warto pamiętać, że japońska ekipa aktualnie tworzy jeszcze dwie inne gry. Star Fox Zero jest dedykowane konsoli Wii U. Natomiast NieR: Automata zadebiutuje na PS4.

 

Źródło: AGB

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Spyro Reignited Trilogy PL XONE

Spyro Reignited Trilogy PL XONE

Gra 2 i 3 wymaga pobrania przez internet. Spyro wrócił i ma się lepiej niż kiedykolwiek! Kultowy mistrz pieczenia powraca! Te same palące potrzeby, ta sama tląca się postawa, teraz...

119,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl