Ruiner doczeka się adaptacji filmowej?

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Ruiner doczeka się adaptacji filmowej? - gamedot.pl

 

Ruiner jest rodzimą produkcją, która została przyjęta dość średnio i raczej nie odniosła większego sukcesu na rynku. Mimo, to nie przeszkadza, to w chęci zrobienia filmu na podstawie tej gry.

Projektem zainteresował się nie byle kto, bo sam Luc Besson, odpowiedzialny za chociażby słynną serię Taxi. Warto zaznaczyć, że nad całym przedsięwzięciem czuwają dwie firmy - Europacorp oraz DJ2 Entertainment (ostatnia chce zrealizować także serial na podstawie innej gry Serial Cleaner oraz Life is Strange).

Co ciekawe DJ2 pała się głównie kupnem, a następnie sprzedażą posiadanych licencji innym firmom, ale fakt wejścia do projektu Eropacorp pozwala przypuszczać, że zostanie on ostatecznie zrealizowany.

Niestety nie mamy raczej co liczyć na szybką premierę, bowiem poszukiwania samego scenarzysty, nie mówiąc o aktorach rozpoczną się dopiero w przyszłym roku.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Far Cry 5 PL PS4

Far Cry 5 PL PS4

W swojej najnowszej odsłonie nagradzana seria Far Cry przeniesie cię do Ameryki. Witaj w Hope County w Montanie. Ten sielankowy obszar jest domem ludzi kochających wolność - i...

79,00Do sklepu

0 Komentarzy