Świetny zwiastun nowego rozszerzenia do Star Wars: The Old Republic

Smyku - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Pamiętacie czasy, gdy w Star Wars: The Old Republic dopatrywano się pogromcy World of Warcraft? Jasne, Bioware nie stworzyło złej gry, ale próba zdetronizowania króla MMORPG zakończyła się... przejściem na model F2P. Co by jednak o The Old Republic nie napisać, to jest wielu graczy, którzy wciąż zwiedzają świat Starej Republiki. I to właśnie oni powinni ucieszyć się z rozszerzenia Knights of the Eternal Throne.

 

Dodatek wprowadzi kilka zmian do Starej Republiki, w tym możliwości dokonywania przez graczy decyzji, które będą miały wpływ na całą Galaktykę. Jeśli chodzi o warstwę fabularną to DLC stanowi bezpośrednią kontynuację rozszerzenia Knights of the fallen empire.

 

Zresztą nawet jeśli nie zamierzacie zagrać ani w The Old Republic ani tym bardziej Knights of the Eternal Throne, to nadal warto obejrzeć opublikowany właśnie zwiastun z dodatku, bowiem jest naprawdę kozacki.

 

 

Płatne rozszerzenie The Old Republic:Knights of the Eternal zadebiutuje 2 grudnia.

 

źródło: swtor.com, youtube.com

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

SmykuSmykuLubi gry i burze.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]