ROG Masters z pulą pół miliona dolarów

Ping_Wu - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
ROG Masters z pulą pół miliona dolarów - gamedot.pl

Wydarzenie ROG Masters zwiększa swój zasięg. Azjatycki turniej, organizowany przez markę ASUS Republic Of Gamers, w tym roku zawita z kwalifikacjami do zupełnie nowych krajów – w tym również do Polski. Pierwsze zapisy ruszyły 21 czerwca, a zakończą się 28 czerwca do turnieju CS:GO i 9 lipca do DotA 2. Czasu zostało niewiele, dlatego warto się pospieszyć.

ROG MASTERS to turniej skierowany do graczy Counter-Strike: Global Offensive i DotA 2. Zawody rozpoczną się pod koniec czerwca. Wezmą w nich udział zespoły z 30 krajów, które będą walczyły w lokalnych kwalifikacjach, aby następnie awansować do regionalnych eliminacji. Spośród nich, 12 najlepszych drużyn zmierzy się na LAN-ie w Singapurze lub Malezji – w zależności od platformy. Zwycięzców poznamy w listopadzie tego roku. Zawodnicy mają o co walczyć – w puli nagród znalazło się 500.000 dolarów.

W turnieju CS:GO zobaczymy 8 zespołów – 5 z nich otrzyma zaproszenie, a pozostałe 3 zostaną wyłonione w otwartych kwalifikacjach. Najciekawsze spotkania komentować będą Piotr „Izak” Skowyrski oraz Patryk „Easy” Dzięcioł.

W przypadku DotA 2, to 1 zespół zostanie zaproszony, a 3 będą walczyły o miejsce poprzez otwarte kwalifikacje. Zapisy rozpoczną się 21 czerwca i zakończą 9 lipca. W roli komentatorów usłyszymy Tomasza „Bandit” Borysa oraz Johny’ego „Nexos” Oraczewskiego.

Inicjatywa #ROGMASTERS tworzona przez ASUS Republic Of Gamers to bardzo ważny turniej dla polskich zawodników. Krajowe eliminacje umożliwią im rywalizację z zagranicznymi zespołami. Więcej informacji na temat rozgrywek znajduje się na www.rog-masters.com i www.rog-masters.pl.

Źródło: materiały prasowe.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Warhammer Chaosbane XONE

Warhammer Chaosbane XONE

Uniwersum Warhammera powraca w nowym Action - RPG. W świecie spustoszonym przez wojnę i zdominowanym przez magię jesteś ostatnią nadzieją Imperium Ludzi w walce z hordami Chaosu....

259,00Do sklepu

0 Komentarzy