ROG Masters z pulą pół miliona dolarów

Ping_Wu - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
ROG Masters z pulą pół miliona dolarów - gamedot.pl

Wydarzenie ROG Masters zwiększa swój zasięg. Azjatycki turniej, organizowany przez markę ASUS Republic Of Gamers, w tym roku zawita z kwalifikacjami do zupełnie nowych krajów – w tym również do Polski. Pierwsze zapisy ruszyły 21 czerwca, a zakończą się 28 czerwca do turnieju CS:GO i 9 lipca do DotA 2. Czasu zostało niewiele, dlatego warto się pospieszyć.

ROG MASTERS to turniej skierowany do graczy Counter-Strike: Global Offensive i DotA 2. Zawody rozpoczną się pod koniec czerwca. Wezmą w nich udział zespoły z 30 krajów, które będą walczyły w lokalnych kwalifikacjach, aby następnie awansować do regionalnych eliminacji. Spośród nich, 12 najlepszych drużyn zmierzy się na LAN-ie w Singapurze lub Malezji – w zależności od platformy. Zwycięzców poznamy w listopadzie tego roku. Zawodnicy mają o co walczyć – w puli nagród znalazło się 500.000 dolarów.

W turnieju CS:GO zobaczymy 8 zespołów – 5 z nich otrzyma zaproszenie, a pozostałe 3 zostaną wyłonione w otwartych kwalifikacjach. Najciekawsze spotkania komentować będą Piotr „Izak” Skowyrski oraz Patryk „Easy” Dzięcioł.

W przypadku DotA 2, to 1 zespół zostanie zaproszony, a 3 będą walczyły o miejsce poprzez otwarte kwalifikacje. Zapisy rozpoczną się 21 czerwca i zakończą 9 lipca. W roli komentatorów usłyszymy Tomasza „Bandit” Borysa oraz Johny’ego „Nexos” Oraczewskiego.

Inicjatywa #ROGMASTERS tworzona przez ASUS Republic Of Gamers to bardzo ważny turniej dla polskich zawodników. Krajowe eliminacje umożliwią im rywalizację z zagranicznymi zespołami. Więcej informacji na temat rozgrywek znajduje się na www.rog-masters.com i www.rog-masters.pl.

Źródło: materiały prasowe.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Far Cry New Dawn PL PS4

Far Cry New Dawn PL PS4

Siedemnaście lat po globalnej katastrofie atomowej ludzie powoli otrząsają się z chaosu i zastają dramatycznie zmieniony świat. W Hope County w stanie Montana resztki populacji łączą się...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy