Rita Ora zagra z Pikachu

StfuWi - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Rita Ora zagra z Pikachu - gamedot.pl

 

 

 

 

Adaptacja gry Detective Pikachu zbliża się wielkimi krokami. Producenci już ogłosili, że głos pod żółtego Pokemona podłoży sam Ryan Reynolds, znany z roli Deadpoola. A to nie koniec hollywoodzkiej obsady. Hollywood Reporter ogłosiło, że w jednej z głównych ról zobaczymy Ritę Orę - amerykańską aktorkę i piosenkarkę. W ekranizacji zobaczymy również Justice Smith (Jurassic World: Upadłe królestwo), Kathryn Newton (Wielkie kłamstewka), Ken Watanabe (Incepcja), Suki Waterhouse (Love, Rosie) oraz Bill Nighy (Underworld).

 

Fabuła Detective Pikachu skupi się na próbie odnalezienia ojca postaci,  w którą wcieli się Justice Smith, a Pikachu w  poszukiwaniach będzie wspierać dziennikarka, którą zagra Kathryn Newton.

 

Film będzie pierwszą produkcją w uniwersum Pokemonów, zrealizowaną wspólnymi siłami wytwórni Legendary Entertainment i oddziału Nintendo The Pokémon Company. Film zostanie wyreżyserowany przez Rob Letterman, a premiera została zaplanowana na 10 maja 2019 roku.

 
2 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Saints Row: The Third Xbox 360 (gra używana)

Saints Row: The Third Xbox 360 (gra używana)

Trzecia odsłona rozwijanego przez deweloperów ze studia THQ cyklu sandboxowych gier akcji, łączących mechanikę serii GTA z mocno absurdalnym nieraz przesadzonym poczuciem humoru. W grze...

30,00Do sklepu

2 Komentarze

Razor 9 miesięcy temu

Z tego co widzę, od mniej więcej tygodnia jakość dostarczanych wiadomości dla czytelnika portalu spadła. Przez użytą czcionkę tekst zlewa się jedną, nieatrakcyjną plamę. No i czasami pojawiają się straszne błędy orto. - jak niedawny news o Crashu na PC i Switcha (nie wiem jak teraz, czy jest korekta). Jako jeden z czytelników oczekuję poprawek, pozdrawiam.

0 Odpowiedz
Razor 9 miesięcy temu

poprawy* (przydałaby się możliwość edycji postu po opublikowaniu :))

0 Odpowiedz