Rise of the Rajas to trzeci dodatek do Age of Empires II: HD Edition

Darius - 
6osób uważa ten artykuł za ciekawy
Rise of the Rajas to trzeci dodatek do Age of Empires II: HD Edition - gamedot.pl

Firma Microsoft wie jak robić remastery nie dość, że pozwoliła sobie na odświeżenie swojej legendy to jeszcze zatrudniła modderów, którzy cały czas intensywnie pracują nad rozbudowaniem gry o dodatkową zawartość. Dwa poprzednie dodatki sprawiły, że gra stała się bardziej zróżnicowana i ciekawa. Nowe rozszerzenie wprowadzi do gry cztery całkowicie nowe cywilizacje pochodzące z Azji oraz tyle samo rozbudowanych kampanii dla pojedynczego gracza.

 

Age of Empires II HD: Rise of the Rajas wprowadzi do gry cztery nowe cywilizacje z Azji, Birmańczyków, Khmerów, Malajczyków oraz Wietnamczyków. Każda z nich otrzyma oczywiście unikalną jednostkę. Do tego dojdą dwie uniwersalne jednostki – bojowe słonie oraz imperialni piechurzy.

 

Rozszerzenie zaoferuje także cztery nowe kampanie dla pojedynczego gracza oraz jeden dodatkowy typ terenu w postaci lasów namorzynowych, po których poruszać się będą mogły zarówno jednostki wodne, jak i lądowe. 

 

Oprócz tego twórcy poprawili kod sieciowy, dzięki czemu częstotliwość błędów synchronizacji potyczek multiplayer zmalała o 90%. Zwiększono także stabilność sieciowych potyczek oraz dodano opcję wznawiania przerwanych meczów. Poprawiono wydajność i stabilność silnika oraz jego działanie na Windows 10.

 

 

Takie podejście do Remasterów to my rozumiemy! Ubisofcie ucz się od najlepszych! Premiera zapowiedziana jest na 19 grudnia, a więc już za tydzień.

0 osób dodało komentarz
6osób uważa ten artykuł za ciekawy

Wreckfest PS4

Wreckfest PS4

Złam zasady i weź udział w ostrej demolce na torach wyścigowych Wreckfest! Przygotuj się na gigantyczne kraksy, spychanie z toru tuż przed metą i wymyślne sposoby na gięcie blachy!...

169,99Do sklepu

0 Komentarzy