Reżyser gry Splinter Cell: Chaos Theory ponownie zatrudniony przez Ubisoft

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Reżyser gry Splinter Cell: Chaos Theory ponownie zatrudniony przez Ubisoft - gamedot.pl

Reżyser i jeden z kluczowych projektantów dla gier Far Cry 2, Splinter Cell: Chaos Theory wraca na stare śmieci – czytaj pod skrzydła francuskiego wydawcy. Clint Hocking od 2010 roku szukał nowych wyzwań – pracował w LucasArts, Valve, a ostatnio wpływał na działalność studia Amazon.

 

Jeden z weteranów branży wraca do Ubi. Jego celem nie jest jednak przywracanie blasku marce Splinter Cell. Hocking przyznaje, że trudno przebić jakość Chaos Theory. Dlatego pojawiły się zmiany personalne – inne osoby miały odpowiadać za los przygód Sama Fishera. Chodziło tu o świeże pomysły, wskazywanie nowych kierunków rozwoju.

 

 

Owszem, praca przy tym IP jest nadal czymś możliwym, ale nie w tym momencie. Cóż, prawdopodobnie musimy odczekać 5-10 lat. Tak, to trochę takie w grudniu po południu. Aktualnie wspomniany developer pomaga tworzyć... tajemniczą grę.

 

Źródło: Eurogamer.net

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]