Resident Evil: Revelations 2 pojawi się na początku 2015 roku

Bartosz "Królik" Królikowski - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Resident Evil: Revelations 2 pojawi się na początku 2015 roku - gamedot.pl

Wczoraj obok oficjalnej daty premiery Bloodborn, poznaliśmy także szczegóły nowej odsłony serii Resident Evil, która będzie kontynuacją wydanego rok temu Resident Evil: Revelations. W zeszłym tygodniu pojawiały się już informacje co do powstawania Resident Evil: Revelations 2, ale na oficjalne ogłoszenia musieliśmy czekać do wczorajszej prezentacji Sony przed Tokyo Games Show.

 

Oprócz informacji o samym fakcie powstawania gry, twórcy uraczyli nas także wiadomością, że protagonistami kolejnej odsłony Revelations nie będą jak poprzednio, znani wszystkim fanom serii, Jill Valentine oraz Chris Redfield, ale … no właśnie na ten temat nie powiedziano nam nic więcej.

 

Dowiedzieliśmy się także, że gra pojawi się na początku przyszłego roku na PC, PS3, PS4, X360 oraz Xone. Więcej informacji na temat Resident Evil: Revelations 2,wraz z grywalnym demem dostaniemy jeszcze w tym miesiącu podczas Tokyo Games Show.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

Bartosz "Królik" KrólikowskiBartosz "Królik" KrólikowskiGracz od dziecka. Gra na wszystkim o ile to nie Xbox. Traci pół życia na granie, a drugie pół na pokazywanie gier innym. Wydaje całe swoje pieniądze na pierdoły, a PS4 jest jego pierwszą samodzielnie zakupioną konsolą. Największa gwiazda w zespole.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]