Reddit puścił parę

StfuWi - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Reddit puścił parę - gamedot.pl

 

 

Wszystkich graczy czeka nie lada wyzwanie, by spiąć swój lutowy budżet. Koniec końców, dobrze, że luty jest najkrótszym miesiącem w roku. Wszystko przez szykujące się obniżki na Steamie z okazji Nowego Chińskiego Roku, czyli Lunar New Year. Możliwe, że portfele użytkowników tej popularnej platformy do kupowania gier, jeszcze nie odetchnęły po świątecznym szale zakupowym, a już za chwile będzie trzeba szykować się na kolejne okazje.

 

Co? Gdzie? Kiedy?

 

23 stycznia jeden z uzykowników Reddita pod pseudonimem zerfgog, opublikował maila, skierowanego do partnerów  firmy Velvet, do których należy te eldorado graczy. Z korespondencji można wywnioskować, że kolejna wyprzedaż na Steamie zacznie się 15 lutego, przypuszczalnie  o 19 czasu polskiego, potrwa cztery dni i zakończy się 19 lutego. Do udziału w promocji są zaproszeni wszyscy wydawcy współpracujący z Velvet. Trzeba jednak pamiętać, że taka korespondencja jest poufna i możliwe, że zwyczajnie w świecie jest fake newsem. Aczkolwiek, parę lat temu miała już miejsce podobna wyprzedaż z tej samej okazji. Jeśli mail był prawdziwy trzeba wziąć pod uwagę, że za rozpowszechnianie poufnej notatki branżowej grozi z całą pewnością kara finansowa ze strony koncernu.


Fanom nie przyjchodzi nic innego jak cierpliwe wyczekiwanie ogłoszenie wyprzedaży i ewentualne zabezpieczenie pieniężne na ten szczytny cel. Tylko najlepiej się zbytnio nie nastawiać, ponieważ możemy się srogo rozczarować.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Dark Souls II X360 (gra używana)

Dark Souls II X360 (gra używana)

Dark Souls II to opracowana przez firmę From Software długo oczekiwana kontynuacja hitu 2011 roku, gry Dark Souls. Unikalne, staroszkolne Action-RPG zachwyciło graczy na całym świecie...

59,00Do sklepu

0 Komentarzy