Reddit puścił parę

StfuWi - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Reddit puścił parę - gamedot.pl

 

 

Wszystkich graczy czeka nie lada wyzwanie, by spiąć swój lutowy budżet. Koniec końców, dobrze, że luty jest najkrótszym miesiącem w roku. Wszystko przez szykujące się obniżki na Steamie z okazji Nowego Chińskiego Roku, czyli Lunar New Year. Możliwe, że portfele użytkowników tej popularnej platformy do kupowania gier, jeszcze nie odetchnęły po świątecznym szale zakupowym, a już za chwile będzie trzeba szykować się na kolejne okazje.

 

Co? Gdzie? Kiedy?

 

23 stycznia jeden z uzykowników Reddita pod pseudonimem zerfgog, opublikował maila, skierowanego do partnerów  firmy Velvet, do których należy te eldorado graczy. Z korespondencji można wywnioskować, że kolejna wyprzedaż na Steamie zacznie się 15 lutego, przypuszczalnie  o 19 czasu polskiego, potrwa cztery dni i zakończy się 19 lutego. Do udziału w promocji są zaproszeni wszyscy wydawcy współpracujący z Velvet. Trzeba jednak pamiętać, że taka korespondencja jest poufna i możliwe, że zwyczajnie w świecie jest fake newsem. Aczkolwiek, parę lat temu miała już miejsce podobna wyprzedaż z tej samej okazji. Jeśli mail był prawdziwy trzeba wziąć pod uwagę, że za rozpowszechnianie poufnej notatki branżowej grozi z całą pewnością kara finansowa ze strony koncernu.


Fanom nie przyjchodzi nic innego jak cierpliwe wyczekiwanie ogłoszenie wyprzedaży i ewentualne zabezpieczenie pieniężne na ten szczytny cel. Tylko najlepiej się zbytnio nie nastawiać, ponieważ możemy się srogo rozczarować.

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy