Rambo: The Video Game – przyglądamy się rozgrywce

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Rambo: The Video Game – przyglądamy się rozgrywce - gamedot.pl

Możemy przyjrzeć się już specjalnemu materiałowi z Rambo: The Video Game przygotowanemu przez Eurogamera, dzięki czemu sprawdzimy jak gra wygląda w akcji (wraz z nieco prześmiewczym komentarzem udającym wewnętrzny monolog Rambo):

 

 

Zabawna sprawa, mocno przypominająca oryginalne filmy. Normalnie napisałbym, że to pozycja przede wszystkim dla fanów Rambo... ale przecież każdy jest fanem Rambo. Przypomnienie sobie jego przygód w grywalnej wersji to coś na co od dawna czekała większość graczy wychowanych w latach 80-tych i 90-tych.

 

 

Rambo: The Video Game ukaże się na PC, PS3 i X360 21 lutego.  

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

AKuS 10 lat temu

Pomimo tego, że grafika nie powala klimat powinien być dobrze odzwierciedlony :) Sama figurka to fajny gadżet dla fanów serii

0 Odpowiedz
MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]