Rainbow Six Siege nabyło 25 milionów osób. Wystartował nowy sezon zmagań

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Według danych danych zebranych przez Ubisoft, wydanego około dwa lata temu Rainbow Six Siege nabyło 25 milionów użytkowników (konkretniej zarejestrowało konta w grze). Jest to więcej o 5 milionów osób względem danych z sierpnia bieżącego roku. 

Wystarował także kolejny sezon zmagań zatytułowany Operacja White Noise w ramach, którego otrzymaliśmy przede wszystkim kolejną polską postać - Zofię Bosak (jest ona starszą siostrą Eli). Do jej specjalności należą działania typowo ofensywne, a na wyposażeniu znajdziemy granatnik KS79 Lifeline i karabinek szturmowy M762.

Oprócz rodzimej bohaterki pojawili się także dwaj członkowie 707. Batalionu do Zadań Specjalnych z Korei Południowej - kobieta Dokkaebi oraz mężczyzna Vigil.

Warto zaznaczyć, że autorzy dodali nową lokację umieszczoną w Korei: Wieżę Mok Myeok.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Efootball PES 2020 XONE

Efootball PES 2020 XONE

eFootball PES 2020 otwiera nową dekadę w rozwoju wiodącego na rynku symulatora piłki nożnej, wprowadzając ważne zmiany, które sprawiają, że każda chwila rozgrywki przepełniona jest...

169,00Do sklepu

0 Komentarzy

YASIUYASIU
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl