Rainbow Six: Siege będzie wspierane przez następny rok

ruthless - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Rainbow Six: Siege będzie wspierane przez następny rok - gamedot.pl

Pozostały około 2 tygodnie do pierwszych urodzin Rainbow Six: Siege. Przez ostatnie 12 miesięcy Ubisoft nie próżnował i wprowadził na rynek szereg mniej lub bardziej udanych produkcji. Fani gry sygnowanej osobą Toma Clancy zaczęli obawiać się czy nie zostaną pozostawieni na pastwę losu. Francuska firma postanowiła zażegnać obawy graczy.

 

Na Twitterze pojawiły się podziękowania dla fanów za dotychczasową współpracę, a także zapowiedź kolejnego roku, która ma być niemniej udany za sprawą nadchodzących dodatków. W tej chwili wiemy o rychłym debiucie dwóch nowych postaci. Hibana oraz Echo pojawią się już 17 listopada i wprowadzą do rozgrywki nutę orientu. Japońscy operatorzy przez pierwszy tydzień będą dostępni wyłącznie dla posiadaczy przepustki sezonowej. Po upływie tego odblokowanie nowych bohaterów stanie się możliwe również dla reszty społeczności.

 

 

W najbliższy czwartek zawartość gry zostanie również rozszerzona o nową lokację zatytułowaną Skyscraper. Zmierzymy się tam na terenie tradycyjnej japońskiej posiadłości ulokowanej na dachu drapacza chmur. Dodatkowym smaczkiem będą wyjątkowo cienkie ściany umożliwiające zwiększoną penetrację pocisków. 

 

 

źródło: eurogamer.net

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Iron Harvest XONE

Iron Harvest XONE

Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego osadzona w alternatywnej rzeczywistości 1920+, tuż po zakończeniu Wielkiej Wojny. Gra pozwala kontrolować wielkie dieselpunkowe roboty i...

239,00Do sklepu

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl