Quake grą dla całej rodziny? Kiedyś tak było

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Quake grą dla całej rodziny? Kiedyś tak było - gamedot.pl
W czasie gdy coraz więcej gier jest reklamowanych przez „angażujące” akcje na Facebooku, aplikacje które wstyd komukolwiek pokazać i hasła w stylu Pre-order now! na końcu pierwszego zwiastuna warto czasem zrobić krok wstecz. 
 
By to udowodnić chciałbym wam przypomnieć o reklamie Quake’a umieszczonej w niemieckim magazynie w 1996 roku, widocznej na górze wpisu. Jest w niej coś tak przekornie chwytliwego, że trudno się jej oprzeć. Czyż nie jest lepsza niż kolejne hashtagowe akcje w social mediach? 
 
…poza tym chcę taki sweter, królestwo za sweter z logiem Quake’a!
 
 
 
Pamiętajcie o tym!
1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Desperados III PS4

Desperados III PS4

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią...

209,90Do sklepu

1 Komentarz

{=V.S.F=}_Martino 5 lat temu

Już sobie wyobrażam jak nakurwiam w Quake'a z mamusią :D

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl