Ukończył Dark Souls za pomocą kontrolera do Rockband

davidzovie - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Ukończył Dark Souls za pomocą kontrolera do Rockband - gamedot.pl

Każdy kto grał w Dark Souls...ba ! Nawet każdy kto chociażby o niej czytał wie, że to niesamowicie wymagająca gra dla ludzi o nieziemskiej zręczności i anielskiej cierpliwości. W zasadzie można powiedzieć, że jej ukończenie może być dla każdego gracza powodem do dumy. Niemniej jednak na świecie nie brakuje ludzi, którym normalne przejście przez grę zwyczajnie nie wystarcza.

 

Zapamiętajcie więc imię jego! Benjamin „Bearzly” Gwin postanowił ukończyć jedną z najtrudniejszych współczesnych gier za pomocą kontrolera do Rockbanda, reakcja może być tylko jedna Panie i Panowie.

 

 

 

Jest to o tyle niesamowite, że Benjamin, mając do dyspozycji plastikową gitarę, musiał się zmierzyć nie tylko z niewygodnym, ale i bardzo ograniczonym sterowaniem, które uniemożliwiało mu w zasadzie stosowanie w trakcie gry jakichkolwiek bloków albo mocniejszych ataków. Całe wyzwanie zajęło mu około 11 godzin.

 

 

Jakie są kolejne plany mistrza ? Przejść Dark Souls używając jednej ręki (o ile już tego nie zrobił) i powtórzyć gitarowe wyzwanie na drugiej części gry.

 

Pozostaje sobie zadać pytanie, czy Ty jesteś hardcorem ?

 

Źródło: polygon.com

 

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

davidzoviedavidzovieWychowany na kreskówkach z polonii 1 i NESie, ukształtowany przez anime z RTL 7 i Playstation, pecetowiec, który nie gardzi niczym co od Nintendo. Gotów zanurzyć się w najgorszy absurd, żeby przekazać innym coś godnego uwagi.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]