Produkty tygodnia 31.05 - 06.06

surmak - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Produkty tygodnia / GRID 2 / gamedot.plSpecjalnie dla was kolejne produkty bardzo dobrej jakości w bardzo dobrej cenie. Przez kolejne kilka dni będziecie mogli się taniej zaopatrzyć w:

Stacja Dokująca Speedlink Zone Indukcyjna X360 - od teraz nie trzeba łączyć gamepada z konsolą, aby go naładować. Nie trzeba także wymieniać akumulatorów. Wystarczy położyć go na płytce indukcyjnej. Naładuje się sam leżąc na niej i będzie gotowy do kolejnej "chwili" z konsolą.

Słuchawki Razer Carcharias X360 - jeżeli oryginalny headset nie pozwala Ci na dłuższą rozgrywkę w sieci, spróbuj tych słuchawek. O wiele większa wygoda, o wiele lepszy dźwięk. Przydadzą się też tym, którzy cenią sobie dobry dźwięk w trybie single. Spróbujcie zagrać w nich w Dead Space siedząc samemu w ciemnym pokoju. :)

Oprócz tego przedłużyliśmy o kilka dni promocjęGamepada Sony Dualshock 3 do Ps3. Jeżeli nie zdążyliście, teraz jest ostatnia okazja, żeby kupić go taniej.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Kingdom Hearts III PS4

Kingdom Hearts III PS4

Kingdom Hearts III to najnowsza odsłona popularnej serii jRPG akcji. W trzeciej części gracze będą mogli połączyć siły z Kaczorem Donaldem i Goofym w przygodzie życia, podróżując...

39,90Do sklepu

0 Komentarzy

surmaksurmak
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl