• Strona główna
  • Newsy
  • Premiera: cooler master hyper 212 halo edition — odświeżone chłodzenie cpu z nowym wentylatorem mf120 halo

Premiera: Cooler Master Hyper 212 Halo Edition — odświeżone chłodzenie CPU z nowym wentylatorem MF120 Halo

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

Chłodzenie Cooler Master Hyper 212 Halo Edition składa się z aluminiowej wieży o wysokości 154 mm, która wyposażona została w cztery rurki cieplne. Gabaryty produktu powinny zagwarantować bezproblemową kompatybilność z wieloma obudowami czy modułami pamięci RAM. Całość otrzymała nowe wsporniki instalacyjne, które obsługują najnowsze platformy — dzięki temu instalacja coolera w dowolnym systemie komputerowym powinna być znacznie prostsza. Co więcej, w zestawie znaleźć można także dodatkowe metalowe klipsy do montażu dodatkowego wentylatora.

Drugim ważnym elementem chłodzenia jest nowy wentylator Cooler Master MasterFan MF120 Halo². Rotor wyróżnia się podświetleniem ARGB Dual Loop, które automatycznie może dostosować własną iluminację do systemu RGB używanego właśnie w komputerze. Co więcej, większe pierścienie LED mają zwiększać widoczność oświetlenia o 50% względem poprzedniego modelu Halo. Całość otrzymała również przeprojektowaną ramę, która ma pomóc w zachowaniu stabilności, a także łopatki Air Balance powiększone o 10%, dzięki którym można liczyć na wydajniejszą pracę.

Chłodzenie Cooler Master Hyper 212 Halo Edition dostępne jest w czarnym lub białym kolorze w cenie ok 225 zł.

Wentylatory Halo² są dostępne także w osobnej sprzedaży w wariantach MF120 lub MF140 w kolorze czarnym lub białym. Cena rotora MasterFan MF120 Halo² wynosi ok. 120zł, natomiast MasterFan MF140 Halo² kosztuje ok. 125 zł.

Specyfikacja chłodzenia jest dostępna poniżej:
Hyper 212 Halo BLACK | Hyper 212 Halo WHITE

Specyfikacja wentylatorów jest dostępna poniżej:
MF120 BLACK | MF140 BLACK | MF120 WHITE | MF140 WHITE

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]