Poznaliśmy listę grudniowych gier dla posiadaczy PS Plus

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Poznaliśmy listę grudniowych gier dla posiadaczy PS Plus - gamedot.pl

Grudniowa oferta PS Plus da wszystkim posiadaczom tej usługi sześć gier „za darmo” (tzn. w cenie abonamentu). Każdy kto wzbogacił swój profil o specjalny żółty plus będzie mógł ściągnąć od 27 listopada na dysk swojego PlayStation 3 Grid 2 i Guacamelee (jest także wersja na PS Vita). Do oferty na samo PS Vita dojdzie Sonic and All-Stars Racing Transformed i Grand Theft Auto: Liberty City Stories (wersja z PSP). Ponadto 29 listopada pojawią się też dwie gry na PlayStation 4: Resogun i Contrast.

 

 

Trudno nie być nieco zawiedzionym tą listą pamiętając poprzednie miesiące, w których dostawaliśmy Assassin's Creed 3, Far Cry 3, Batman: Arkham City czy Okami HD... no cóż, łatwo przyzwyczaić się do dobrego. Oferta Sony wciąż jednak powinna być atrakcyjna dla oszczędnych graczy – zwłaszcza tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać Guacamelle:

 

 

[źródło]

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]