Poznajcie kolejnego Championa z Lords of the Fallen

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Poznajcie kolejnego Championa z Lords of the Fallen - gamedot.pl

"Deal the pain. Never stop" jest mottem idealnie obrazującym sytuację gracza w Lords of the Fallen. Nadchodzący action-RPG od CI Games za uświadamia nam, że poczucie bezpieczeństwa i przewaga są tylko iluzją. Świetnie widać to na przykładzie nowego Lorda, Championa armii Upadłego Boga - potężny, groteskowy stwór już samymi gabarytami i surową siłą potrafi wgnieść gracza w ziemię. Trzeba przyznać, że zarówno starszy materiał z pre-alphy jak i nowy zwiastun Wyzwanie, który będziecie mogli zobaczyć poniżej, prezentują całkiem wysoki poziom. Szkoda tylko, że póki co brak informacji na temat daty premiery - wiadomo tylko, że Lords of the Fallen ma się pojawić jeszcze w tym roku, na PC, XONE i PS4.

 

 

 

 

 

 

Źródło: lordsofthefallen.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]