PowerWalker wprowadza kolejną serię zasilaczy awaryjnych

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

PowerWalker VI CW to seria, na którą składa się 16 modeli, czy właściwie czterech modeli dopasowanych do czterech różnych systemów dostarczania prądu, tak amerykańskiego, brytyjskiego, jak i europejskiego (wtyczki typów IEC, IEC-UK, F, E). Zakres mocy w tej serii to od  1100 do 3000 VA. Czym cechują się urządzenia PowerWalker VI CW?

VI CW to seria zasilaczy UPS typu line-interactive o pełnej fali sinusoidalnej. Łącząc tę cechę z funkcją AVR do stabilizacji napięcia, producent zdołał stworzyć zasilacze awaryjne o charakterystyce spełniającej wymagania użytku domowego, jak i biurowego. UPS-y te mogą chronić nie tylko infrastrukturę komputerową, ale też dość wrażliwe urządzenia sieciowe, a w warunkach domowych np. niektóre urządzenia AGD/RTV. Tradycyjnie jednak, podstawowym zadaniem zasilacza awaryjnego jest zabezpieczenie i podtrzymanie zasilania dla komputerów - tak, by pracujący na nich użytkownik, w przypadku awarii sieci elektrycznej, mógł swobodnie zapisać pracę i bezpiecznie wyłączyć komputer.

Zasilanie to oczywiście podstawa, ale w przypadku UPS-ów istnieje wiele dodatkowych cech, które rzutują na ostateczną funkcjonalność urządzenia. Modele z serii PowerWalker VI CW mają programowalne gniazdka i wszystkie zostały wyposażone w wyświetlacz LCD, ułatwiający komunikację z zasilaczem, odczytanie jego komunikatów i kluczowych parametrów pracy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by UPS podłączyć do komputera za pomocą interfejsu USB. Wówczas może on skorzystać z dodatkowego oprogramowania lub pracować jako urządzenie w trybie HID. Dla bardziej wymagających przewidziano także obecność opcjonalnej karty sieciowej (SMNP).

Cena zasilaczy awaryjnych PowerWalker VI CW zaczynają się od 959 zł.


Specyfikacja:


•    Moc: do 3000VA / 2100W
•    Współczynnik Mocy: 0.70
•    Wejście: zakres napięcia wejściowego 162-290 VAC
•    Częstotliwość (Synchronized Range) 50Hz lub 60Hz
•    Wyjście: nominalne napięcie wyjściowe 230 VAC
•    Czas przełączania: 2-6 ms (typowo, do 10 ms max)
•    Ochrona przed przepięciami
•    Ochrona przed zwarciami
•    Wyświetlacz informujący m.in. o stanie baterii
•    Czysta fala sinusoidalna

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Marvel Avengers XONE

Marvel Avengers XONE

Marvel's Avengers umożliwia graczom spełnienie bohaterskich marzeń. Niesamowita fabuła i ciągle rozrastające się uniwersum łączą się z rozgrywką w świecie Avengersów. Opanuj wyjątkowe...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Najpopularniejsze newsy

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl