• Strona główna
  • Newsy
  • Powerwalker vi 3000 rlp — niewielki zasilacz ups, który może uratować z opresji

PowerWalker VI 3000 RLP — niewielki zasilacz UPS, który może uratować z opresji

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

PowerWalker VI 3000 RLP to zasilacz typu Line-Interactive w obudowie Rack cechujący się automatycznym regulatorem napięcia i funkcjami zarządzania gniazdkami. Wydajność energetyczna tego modelu to 3000 VA / 2700 W, natomiast współczynnik mocy wyjściowej zasilacza to 0,9. Jak deklaruje producent, sprawność zasilacza w trybie LINE (pełnego obciążenia) ma wynosić aż 98,8%.

 

Omawiany model charakteryzuje się całkiem kompaktową obudową o wymiarach 610 x 438 x 88 mm, co oznacza, że zasilacz można umieścić nawet w trudno dostępnych miejscach (np. pod ladą). Do innych jego cech należy zaliczyć wsparcie dla aplikacji mobilnej PowerMaster, obrotowy ekran LCD na pokładzie, port USB z technologią HID oraz obsługę łatwo wymienialnych zestawów ogniw Battery Pack. 

Nie da się ukryć, że zasilacz UPS stanowi dziś niemal obowiązkowe wyposażenie wszystkich gospodarstw i przedsiębiorstw, których działanie zaburzyć może choćby krótka przerwa w dostawach prądu. PowerWalker VI 3000 RLP działa jak zapasowy akumulator, który w kryzysowej sytuacji podtrzyma działanie nawet wielu urządzeń jednocześnie.

Zasilacz PowerWalker VI 3000 RLP jest dostępny w polskich sklepach w cenie od ok. 3680 zł. W zestawie znajdują się specjalne uchwyty montażowe.

Dane techniczne urządzenia są dostępne tutaj.

Obejrzyj prezentację produktu na YouTube: PowerWalker VI RLP

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]