PowerWalker: Smart UPS dla urządzeń zasilanych w standardzie PoE

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

PowerWalker wprowadza zasilacz awaryjny dla urządzeń PoE. Awaria prądu nie wyłączy już twoich kamer CCTV.

PowerWalker Smart PoE UPS to zasilacz awaryjny wyposażony w baterie litowo-jonowe o pojemności 36,5 Wh. Zapewnia on napięcie stałe 48 V i maksymalną moc 15,4 W urządzeniom zasilanym w standardzie PoE. Są to najczęściej kamery przemysłowe, access-pointy czy switche, które otrzymują prąd za pośrednictwem kabla sieciowego (tzw. skrętki). Nowy UPS marki PowerWalker wspiera standard PoE w wersjach 802.3af/802.3at. 

PowerWalker Smart PoE UPS może być wykorzystywany do zdecentralizowanego zasilania awaryjnego w systemach dozoru wizyjnego. Sprawdzi się więc wszędzie tam, gdzie liczy się przede wszystkim gwarancja ciągłości nagrań w przypadku zaniku zasilania lub awarii infrastruktury sieciowej (podczas pożaru, rozległego blackoutu, ataku terrorystycznego, działania złodzieja w celu zatarcia śladów itp.).

 

W przypadku odcięcia kamery od przełącznika PoE zapewniającego jej zasilanie, urządzenie ma zagwarantować kontynuowanie zapisu nawet przez kilka godzin. Obraz będzie zapisywany na karcie microSD umieszczonej w kamerze. Smart PoE UPS sprawdzi się także w systemach monitoringu budynków użyteczności publicznej, na dworcach kolejowych, stacjach metra, w bankach, centrach handlowych itp.

Cena zasilacza awaryjnego PowerWalker Smart PoE UPS wynosi ok. 500 zł.

 

 

Specyfikacja:

 

 • Moc maksymalna: 15 W
 • Napięcie wyjściowe: 48VDC (PoE)
 • Zakres napięć na baterii: 37-57VDC
 • Standard PoE 802.3af / 802.3at
 • Bateria: 1x 14.4V/2.6Ah
 • Czas ładowania: 7h do 90%
 • Wytrzymałość pod pełnym obciążeniem: 90 minut
 • Wejście: RJ45
 • Wymiary: 95 mm x 67 mm x 119 mm 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Mafia Trylogia PS4

Mafia Trylogia PS4

Od mistrzów narracji ze studia Hangar 13 prosto w ręce graczy nadciąga Mafia Trylogia – jedyna w swoim rodzaju interaktywna seria, pozwalająca graczom posmakować gangsterskiego życia w...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

  Dołącz do zespołu Gamedot

  Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

  Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl