Roczny pakiet PS + taniej!

Smyku - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Roczny pakiet PS + taniej! - gamedot.pl

 

Gwiazdkowe szaleństwo na PS Store trwa! No dobra, większość umieszczonych z tej okazji promocji nie powala, ale tym razem Sony przygotowało coś, co może zainteresować naprawdę sporą grupę posiadaczy PlayStation 4.

Japoński gigant postanowił bowiem w ramach świątecznych przecen obniżyć o 20% koszt jednego z pakietów PS+. Promocja dotyczy rocznej subskrypcji, a kupić ją można tylko do 23.12.16 (a dokładnie do godziny 11.00).

Cena? Tylko 156 zł. Czy się opłaca? I to jak. Wystarczy sobie policzyć, że miesięczne odnawianie oferty to koszt 324 zł, a kwartalne 312 zł.

 

źródło: store.playstation.com

6 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

GRA LEGO WORLDS XONE

GRA LEGO WORLDS XONE

Lego Worlds – Cyfrowy plac zabaw dla każdego fana Lego i nie tylko. Wyrusz we wspaniałą podróż po przez otwarty świat i osiągnij status Architekta. Produkcja studia Traveller’s Tales...

129,00Do sklepu

6 Komentarzy

awatar
Raftre (gość) 3 lata temu

Ja tam żadnej promocji nie widzę jak dla mnie 195zł. Czy ktoś jeszcze ma ten sam problem?

0 Odpowiedz
awatar
SubskrybentPsPlus (gość) 3 lata temu

Następni. Precyzujcie to co piszecie! Obecni subskrybenci widzą jedynie środkowy palec od sony. Oferta skierowana TYLKO do tych co aktualnie nie posiadają plusa. Dziękuję za uwagę.

0 Odpowiedz
awatar
Ania (gość) 3 lata temu

Dokladnie, masz racje. A ceny gier w swiatecznej promocji? I to nowych gier? Niektorzy na pewno sie wkurzyli, szczegolnie Ci co kupili gowniane IW za kupe kasy..

0 Odpowiedz
awatar
Nik (gość) 3 lata temu

Iw według mnie bardzo fajne. Oceniam na podstawie wersji próbnej, która jest dostępna w ten weekend. Gra warta premierowe ceny.

0 Odpowiedz
awatar
PSsht (gość) 3 lata temu

Kto to pisał? "Wystarczy sobie policzyć, że miesięczne odnawianie to koszt 324 zł, a kwartalne 312 zł." Do tego obecnych subskrybentów ta promocja nie obowiązuje.

0 Odpowiedz
Smyku 3 lata temu

Ja. Słowo mi uciekło, powinno być "miesięczne odnawianie oferty to koszt...", za co przepraszam.

0 Odpowiedz