Garden Warfare 2 - otwarta beta wkrótce

Orzeł - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 - otwarta beta wkrótce

Electronic Arts ogłosiło dziś, że już za kilka dni gracze będą mogli zagrać w wersję beta gry Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 na konsolach PS4XOne - rozpocznie się ona 14 stycznia.


Beta pozwoli na odwiedzenie Backyard Battleground, ogromnej, grywalnej mapki, będącej hubem pomiędzy pozostałymi trybami gry, w którym regularnie odbywają się starcia pomiędzy zombie i roślinami.

 


Ponadto, udostępnione zostaną cztery mapy, na których zagramy w tryby Flag of PowerHerbal Assault i Gardens & Graveyards, które pomieszczą maksymalnie 24 graczy. Beta potrwa dokładnie 4 dni, do 18 stycznia. Poniżej znajdziecie oficjalny trailer, przygotowany na ogłoszenie betatestów.

 

 

 

Źródło: VG247.com

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

awatar
prof (gość) 8 lat temu

Fajnie, że tylko dla konsolowców, lubie takie akcje.

0 Odpowiedz
OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]