Pierwszy trailer dla Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Pierwszy trailer dla Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition - gamedot.pl

Deep Silver publikuje teaser dla Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition. Premiera została zaplanowana na 21 sierpnia. W wydaniu wycenianym na 40$ (dystrybucja cyfrowa) nie zabraknie wszystkich DLC (Fog Island, Uprising of the Little Guys oraz The Adventure Garb). Produkcja działa w 1080p przy stałej wartości 30fps.

 


 

Opcje graficzne wykraczają poza rzeczy widziane w komputerowej wersji. To taki ulepszony wariant Ultra. Ładniejsze tekstury, bogatsze efekty specjalne, piękniejszy cykl dzień-noc. Zachody słońca (czy samo niebo) prezentują się teraz naprawdę spektakularnie. I ponoć nie ma tu problemów z optymalizacją kodu.

 

Źródło: G24

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gigantosaurus The Game NS

Gigantosaurus The Game NS

W grze Gigantosaurus: Gra, gracze mogą eksplorować i ścigać się poprzez rozległe, prehistoryczne światy w jedynej w swoim rodzaju dinozaurowej przygodzie – z jednej strony ratując świat,...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl