Pierwszy sezon Apex Legends - czyli Octane w Dzikich Kresach

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Długo czekaliśmy pośród mniej lub bardziej wiarygodnych przecieków dochodzących z obozu Respawn Etertainment aż się w końcu doczekaliśmy. Wczoraj w końcu ujrzały światło dzienne oficjalne informacje odnośnie pierwszego sezonu w Apex Legends! 

Studio odpowiedzialne za Apexa ujawniło właściwie wszystko co nas mogło interesować. Przede wszystkim potwierdzono nowego bohatera w osobie Octane’a. Zgodnie z przeciekami, postać będzie korzystać z umiejętności przyśpieszającej poruszanie, w zamian za utratę drobnej ilości punktów zdrowia. Z kolei ładowaną umiejętnością (tzw. ultimate), będzie możliwość rozstawienia wyrzutni umożliwiającej całemu zespołowi wykonanie bardzo wysokiego skoku. 

Dodatkowo otrzymaliśmy też dokładne informacje o przepustce bojowej, która została wspomniana przez twórców w okolicach premiery Apexa. Zgodnie z zapowiedziami i przewidywaniami, da ona nam dostęp do większości nagród sezonowych, w tym trzy nowe skórki dostępne na wyłączność dla posiadaczy przepustki. Będzie ją można kupić za 950 monet Apex, czyli równowartość 40 zł. 

 

 

Twórcy, jednakże nie zapomnieli o osobach grających w pełni darmową wersję. Dla wszystkich aktywnych graczy, twórcy przewidzieli również zestaw nagród, choć jest on zdecydowanie skromniejszy. Będą to skórka postaci nawiązująca do sezonu “Dzikie Kresy”, pięć pakietów Apex oraz zestaw 18 statystyk śledzących nasze osiągnięcia podczas 1 sezonu. 

Jednakże poza informacjami czego właściwie możemy się spodziewać w ramach najbliższego sezonu, twórcy zdradzili również, kiedy możemy się spodziewać startu zmagań. A nastąpi to w iście Apexowym stylu niedługo, bo już dzisiaj. Dokładnie o 18 czasu polskiego. Do zobaczenia na arenie! 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Psi Patrol Rusza Do Akcji PL XONE

Psi Patrol Rusza Do Akcji PL XONE

Żadne zadanie nie jest zbyt trudne dla małych, ale wielce odważnych szczeniaków! Psi Patrol jest gotowy na uratowanie sytuacji w Zatoce Przygód, w 16 ekscytujących misjach. Gracze będą...

149,00Do sklepu

0 Komentarzy