Ostatnie DLC do Call of Duty: Black Ops 3

GeneticsD - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Ostatnie DLC do Call of Duty: Black Ops 3 - gamedot.pl

Nadszedł w końcu czas na ostatnie DLC do Call of Duty: Black Ops 3 pod tytułem Salvation. Co ciekawe, dodatek zadebiutował już na PlayStation 4 we wrześniu. Na Xbox One oraz PC pojawi się 6. października.

 

Co będzie zawierała? Przede wszystkim cztery mapy do trybu wieloosobowego, którymi będą kolejno: Citadel, Outlaw, Rupture oraz Micro. Outlaw zabierze nas na dziki zachód na wzór mapy Standoff z Black Ops 2. Rupture to odświeżenie starej mapy Outskirts z World at War, a ostatni, Micro, zabierze nas na piknik, gdzie będziemy toczyć bój wśród kromek chleba, masła oraz dżemów. Nie żartuję. Spójrzcie na trailer.

 

 

Salvation będzie również zawierać ostatni rozdział Zombie zatytułowany Revelations. Będzie to zwieńczenie długiego cyklu, który rozpoczął się wraz z World at War. Twórcy zapowiadają ostateczną bitwę pomiędzy ludźmi oraz nieumarłymi. 

 

DLC można otrzymać kupując go osobno za 15 dolarów, bądź nabyć za pomocą wcześniej wykupionego season passa.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Shadow of Tomb Raider PL XONE

Shadow of Tomb Raider PL XONE

W grze Shadow of the Tomb Raider, Lara musi stawić czoła śmiertelnej dżungli, pokonać przerażające grobowce i wytrwać w najcięższych godzinach swego życia. Wyruszając ocalić świat przed...

159,00Do sklepu

0 Komentarzy