Ostatnie DLC do Call of Duty: Black Ops 3

GeneticsD - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Ostatnie DLC do Call of Duty: Black Ops 3 - gamedot.pl

Nadszedł w końcu czas na ostatnie DLC do Call of Duty: Black Ops 3 pod tytułem Salvation. Co ciekawe, dodatek zadebiutował już na PlayStation 4 we wrześniu. Na Xbox One oraz PC pojawi się 6. października.

 

Co będzie zawierała? Przede wszystkim cztery mapy do trybu wieloosobowego, którymi będą kolejno: Citadel, Outlaw, Rupture oraz Micro. Outlaw zabierze nas na dziki zachód na wzór mapy Standoff z Black Ops 2. Rupture to odświeżenie starej mapy Outskirts z World at War, a ostatni, Micro, zabierze nas na piknik, gdzie będziemy toczyć bój wśród kromek chleba, masła oraz dżemów. Nie żartuję. Spójrzcie na trailer.

 

 

Salvation będzie również zawierać ostatni rozdział Zombie zatytułowany Revelations. Będzie to zwieńczenie długiego cyklu, który rozpoczął się wraz z World at War. Twórcy zapowiadają ostateczną bitwę pomiędzy ludźmi oraz nieumarłymi. 

 

DLC można otrzymać kupując go osobno za 15 dolarów, bądź nabyć za pomocą wcześniej wykupionego season passa.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Sonic Mania Plus XONE

Sonic Mania Plus XONE

Gra w wydaniu zawierającym kolekcjonerski artbook, holograficzne pudełko oraz dwustronną okładkę Sonic Mega Drive. Oto tytuł doceniony przez krytyków jako jedna z najlepszych...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy