Oferta Games with Gold na styczeń

Orzeł - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Oferta Games with Gold na styczeń

Początek nachodzącego roku zapowiada się bardzo ciekawie dla posiadaczy konsoli Xbox One i Xbox 360, którzy dodatkowo opłacają abonament Gold.

 


Grający na Xbox 360 otrzymają do pobrania gry Dirt Showdown, bardzo dynamiczną ścigałkę, osadzoną w świecie motoryzacyjnego show, oraz Deus Ex: Human Revolution, znaną mieszankę gry akcji i RPG w cyberpunkowym uniwersum.

 

 

 


Posiadacze konsoli nowej generacji Xbox One dostaną natomiast gry Killer Instinct: Season One Ultra Edition, czyli bijatykę, podzieloną na dwa sezony, wyróżniające się różnymi planszami, postaciami i skinami. Abonenci Xbox Live Gold otrzymają dostęp do pierwszego sezonu.

 

 

 


Drugą grą na Xbox One będzie Zheros, bijatyka typu side-scroll, osadzona w świecie science-fiction, w którą zagramy sami lub z przyjacielem. Warto dodać, że obecność gry w ofercie Games with Gold będzie również jej światową premierą.

 

 

Źródło: GameSpot

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Red Dead Redemption 2 PL XONE

Red Dead Redemption 2 PL XONE

Ameryka, rok 1899. Era Dzikiego Zachodu chyli się ku końcowi, a stróże prawa depczą po piętach ostatnim wyjętym spod prawa gangom. Wybór jest prosty: kto się nie podda,...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy

OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl