Odświeżeni Polanie giną w mrokach historii

StfuWi - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Odświeżeni Polanie giną w mrokach historii - gamedot.pl

 

 

Niezależne studio deweloperskie Home Net Games cztery lata temu ogłosiło rozpoczęcie prac nad odświeżoną wersją rodzimej gry “Polanie” z 1996 roku. Remake miał trafić do graczy w 2016 roku, ale dopiero teraz, po dwóch latach od zapowiedzi, producent oficjalnie ogłosił, że przedsięwzięcie zostało anulowane.

 

Głównym powodem odejścia od planów były różne wizje deweloperów co do nowej postaci gry. Twórcy nie potrafili określić, czy chcą wyłącznie odświeżyć klasyka, czy zrobić nową grę, bazującą na wcześniejszej fabule. Home Net Games ma w planach kilka nowych projektów, jednak brak ze strony producenta szczegółów, a jego pomysły znajdują się nadal w powijakach.

 

Warto przypomnieć, że kultowa polska strategia opowiadała o przygodach przywódcy Polan - Mirko. Ten po zastaniu spustoszonej zagrody, postanawia zemścić się na oprawcach. Jako ciekawostkę dodajmy, że walutą w grze było... krowie mleko! Tak, to właśnie dzięki niemu mogliśmy kupować jednostki. Na zachodzie gra wyszła po nazwami “KnightShift” oraz “Once Upon A Knight”.

 
0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Resident Evil 3 PS4

Resident Evil 3 PS4

Bądź świadkiem wydarzeń w Raccoon City – w nowej, filmowej oprawie – dzięki pełnoprawnemu remake’owi gry Resident Evil 3. Ta mocno wyczekiwana część franczyzy, która sprzedała się w 94...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy