Nintendo zaczyna pracę nad nowym filmem

StfuWi - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Nintendo zaczyna pracę nad nowym filmem - gamedot.pl

 

 

W zapowiedzianym przez japońską firmę filmie główną postacią będzie nie kto inny, jak słynny hydraulik Mario. Tatsumi Kimishima, CEO Nintendo, już w 2016 roku wyraził chęć przeniesienia przygód Mario, Luigiego i Księżniczki Peach na duży ekran.

 

Skąd w ogóle decyzja Nintendo o wejście w nowy segment rynku? Marka idzie za ciosem, ponieważ apetyt graczy na przygody włoskiego hydraulika jest największy w historii. Sukces gry “Super Mario Odyssey” najlepiej świadczy o tym, że wciąż jest popyt na produkcje z Mario w roli głównej.

 

Japoński potentat będzie współpracował ze studiem filmowym Illumination Entertainment, które ma w swoim portfolio serię animacji o przygodach Minionków. Dokładna data premiery filmu o Mario nie została jeszcze ujawniona, aczkolwiek według spekulacji mowa tu dopiero o 2020 roku.

 

Przy okazji warto przypomnieć, że 15 lat temu ukazał się już film “Super Mario Bros.”, który do dzisiaj uchodzi za jedną z najgorszych produkcji w historii..

 
0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

WRC 7 XONE

WRC 7  XONE

JEDYNA GRA NA LICENCJI RAJDOWYCH MISTRZOSTWA ŚWIATA POWRACA! Pieczołowicie odtworzone lokacje w WRC 7 dostarczą fanom niesamowitych doznań nawet najbardziej wymagającym fanom rajdów....

259,90Do sklepu

0 Komentarzy