• Strona główna
  • Newsy
  • Oddanie głębi assassin's creed: origins wymagało zwiększenia poziomu trudności, ale gra ma przystępna dla każdego

Oddanie głębi Assassin's Creed: Origins wymagało zwiększenia poziomu trudności, ale gra ma przystępna dla każdego

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Oddanie głębi Assassin's Creed: Origins wymagało zwiększenia poziomu trudności, ale gra ma przystępna dla każdego - gamedot.pl

 

Ubisoft na krótko przed premierą stara się utwierdzić nas w przekonaniu, że Assassin's Creed: Origins będzie wymagającą grą, ale przystępną dla każdego.

Jak przyznaje jeden z przedstawicieli francuskiej firmy - chcieli oni oddać głębię gry, a to oznaczało zwiększenie poziomu trudności niektórych elmentów. Mimo wszystko mamy otrzymać wybór stopnia zaawansowania i ustawić go na najniższy jeżeli cenimy sobie fabularną przygodę lub hardkorowy dla fanów mocnych wrażeń. Dotyczy to także zleconych głównemu bohaterowi zadań.

Jak wyjdzie w praniu przekonamy się 27 października.

1 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Dragon Age Inkwizycja PS4 (gra używana)

Dragon Age Inkwizycja PS4 (gra używana)

Dzięki potędze silnika Frostbite 3 epickie RPG studia BioWare wykonuje wielki krok w przyszłość, urzekając pięknymi widokami i niesamowitymi możliwościami. Przygotuj się na grę Dragon...

59,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
Dj Suka (gość) 8 miesięcy temu

Ubi obiecywało dwa systemy walki. Miał być wybór w opcjach; powrotu do klasycznego systemu walki opartego na poprzednich częściach lub przełączenia do tego nowego. Szkoda że nikt tego nie prezentuje ale mam pewność że tak właśnie będzie.

0 Odpowiedz