Od dziś Mortal Kombat XL na PC!

StfuWi - 
5osób uważa ten artykuł za ciekawy
Od dziś Mortal Kombat XL na PC! - gamedot.pl

Posiadacze konsol już od dawna raczą się rozszerzeniem do podstawowej wersji dziesiątej odsłony najpopularniejszej bijatyki na świecie. Dopiero dziś, posiadacze  PC doczekali tego momentu by zagrać czterema nowymi postaciami dołączonymi do dodatku przezornie nazwanego „XL”. Do dyspozycji graczy dojdzie słynny potwór „Ksenomorf” z serii filmów o Obcym, Leatherface – znany z „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”, Triborg oraz Bo’Rai Cho. Dodatkowo nowe fatality, brutality, skiny do postaci i lokacje, które dostarczą nam wielu wrażeń na długie, jesienne wieczory.

3 osób dodało komentarz
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

3 Komentarze

awatar
WebAloneHero (gość) 7 lat temu

a w nim cztery nowe postacie. wbić "4" czwórkę w tak krótkim zdaniu to wstyd! poprzekręcać wyrazy jak ty to robisz-to już sztuka! ksenomorf to nie jest potwór! potwory i spółka...raczej obca forma życia. Potwór to wilkołak albo Amon Göth. po ile macie dzisiaj cement na najlepszy beton? kadra widzę też coraz młodsza. jak zaś wam się wykruszy dajcie znać, mam znajomą przedszkolankę.

1 Odpowiedz
Darius 7 lat temu

Dajemy znać!

0 Odpowiedz
awatar
WebAloneHero (gość) 7 lat temu

ty zawsze byłeś taki szalony

0 Odpowiedz
StfuWiStfuWi
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]