Octodad sprzedał się powyżej oczekiwań!

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Octodad sprzedał się powyżej oczekiwań! - gamedot.pl
Octodad: Dadliest Catch to dziwaczna gra, której recenzja ukazała się na naszej stronie w zeszłym miesiącu. Sterujemy w niej tytułowym tatą-ośmiornicą zmagającym się z trudnościami życia w ludzkim świecie. Jakby to nie było abstrakcyjne, zadziałało i grę na PC, Macu i Linuksie zakupiło 90 tysięcy graczy.
 
 
To ogromny sukces dziewięcioosobowej ekipy Young Horses, która przez dwa i pół roku pracowała za darmo (wspomagając się Kickstarterem) po godzinach spędzonych w swej „normalnej pracy” przy Octodad. Jak widać się opłaciło i gra trafi również na PS4, co może jeszcze bardzie podbić jej sprzedaż.
 
 
Fajnie, że osoby tak oddane dla swego hobby/marzenia dały radę się przebić i osiągnąć sukces. Czekajmy zatem na ich kolejną, miejmy nadzieję jeszcze dziwniejszą, produkcję.
 
 
źródło: destructoid
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]