Octodad: Dadliest Catch na PS4 opóźniony!

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Octodad: Dadliest Catch na PS4 opóźniony! - gamedot.pl

Octodad: Dadliest Catch na PS4 wyjdzie dopiero na początku kwietnia - taką informację podał developer, firma Young Horses. Produkcja ta miała pojawić się na PlayStation 4 już 18 marca, lecz do premiery na czas nie dojdzie. Studio ujawniło również, że zastanawia się nad wydaniem gry na XONE. Fakt premiery tego tytułu na konsolę Sony związany jest z szeroko zakrojoną kampanią tej firmy, która już przed premierą swojego urządzenia planowała wspierać gry niezależnych developerów. Octodad: Dadliest Catch na PC wyszedł już 30 stycznia, a sam tytuł jest połączeniem przygodówki, zręcznościówki i gry logicznej. Wcielamy się w nim w tytułowego 'Octotatę', który jest głową (a raczej głowonogiem) ludzkiej rodziny. Jego sielankę i ludzką przykrywkę niwelują plany jego żony, która postanawia wybrać się całą rodziną do oceanarium, w którym główny bohater może zostać zdemaskowany.

 

 

 

Źródło: computerandvideogames.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]