• Strona główna
  • Newsy
  • Obecnie potrzeba 40 godzin grania, by odblokować sobie postać w star wars: battlefront ii

Obecnie potrzeba 40 godzin grania, by odblokować sobie postać w Star Wars: Battlefront II

YASIU - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Obecnie potrzeba 40 godzin grania, by odblokować sobie postać w Star Wars: Battlefront II - gamedot.pl

 

Ze względu na fakt, że punkty w grze zdobywamy nie tylko wykonując dodatkową aktywność, ale również za czas w niej spędzony, pewna osoba postanowiła obliczyć ile w takim razie pochłonie nam chwil z życia odblokowanie postaci premium np. Luke'a Skywalkera. Kosztuje on 60 tysięcy kredytów, a ich zdobycie zajęło maksymalnie 40 godzin. Oczywiście zliczono tu jedynie same mecze przy braku wykonania wyzwań w początkowej fazie gry.

Jak zaznaczył wspomniany tester chciał się dowiedzieć jak to będzie wyglądać w pierwszym okresie życia produktu. Jak widać przy obecnych cenach wystarczy poświęcić niecałe dwa dni, by mieć jakiegoś godnego uwagi bohatera. Bez wydawania realnych, czy wirtualnych pieniędzy na losowe skrzynki premium.

Na temat postanowiło zareagować samo EA, które stwierdziło, że codziennie przygląda się wynikom, tak by całość została dostosowana dla przyjemności społeczności. 

 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Sorcery Świat Magii PS3 (gra używana)

Sorcery Świat Magii PS3 (gra używana)

W baśniowym świecie młody adept magii sterowany przez gracza zmagać sie musi z złą Królową koszmarów i jej sługusami. Do dyspozycji mając różdżkę zaklętą -...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy