O.S.T.R. nagrał utwór do World of Tanks

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 “Polska siła” to utwór stworzony przez łódzkiego rapera Adama Ostrowskiego, szerzej znanego jako O.S.T.R. wraz z zespołem Żywiołak dla uświetnienia premiery polskiej linii czołgów w grze “World of Tanks”. Utwór powstał na bazie oficjalnej ścieżki dźwiękowej do gry. Do kawałka został nakręcony teledysk z artystami oraz prawdziwym czołgiem z II wojny światowej w rolach głównych. Utwór promuje polskie czołgi i mapy w grze Word of Tanks.

 Zgodnie z zamysłem twórców “World of Tanks”, tego typu projekt muzyczny ma w nowoczesny sposób promować pamięć o historii oraz łączyć ludzi z odmiennych środowisk. Zatrudniony przez studio Wargaming zespół Żywiołak nagrał wcześniej swoją wersję słynnego utworu ludowego „W moim ogródecku”. Można ją usłyszeć, czekając na bitwę na mapie Studzianki.
 

 "Prywatnie jestem wielkim fanem gier wideo, dlatego bardzo cieszę się, że zostałem zaproszony do takiego projektu - mówi O.S.T.R. - Idea zestawienia rapu ze światem cyfrowym to moim zdaniem świetny pomysł, który wypalił w stu procentach. Mimo że w życiu nagrałem już dużo muzyki, stworzenie utworu do "World Of Tanks" było dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Nowym i bardzo ekscytującym, ponieważ od dziecka jestem miłośnikiem gier wojennych, a "World of Tanks" jest jedną z moich ulubionych. Nie dość, że można się przy niej dobrze zrelaksować, to posiada też walor edukacyjno-historyczny, który bardzo sobie cenię. A tego, że na planie teledysku mogłem przejechać się prawdziwym czołgiem, nie zapomnę do końca życia. Gdyby ktoś miał okazję, polecam."

Dzisiejsza aktualizacja dodaje do gry dwie nowe mapy: Mińsk oraz Studzianki oraz polskie czołgi - na początek przygotowano 10 regularnych maszyn oraz 2 maszyny Premium. 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Valkyria Chronicles 4 XONE

Valkyria Chronicles 4 XONE

Fabuła gry Valkyria Chronicles 4 została osadzona w realiach historycznych z pierwszej części serii, podczas drugiej wojny światowej, ale skupia się dookoła innej grupy bohaterów....

69,00Do sklepu

0 Komentarzy