O.S.T.R. nagrał utwór do World of Tanks

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 “Polska siła” to utwór stworzony przez łódzkiego rapera Adama Ostrowskiego, szerzej znanego jako O.S.T.R. wraz z zespołem Żywiołak dla uświetnienia premiery polskiej linii czołgów w grze “World of Tanks”. Utwór powstał na bazie oficjalnej ścieżki dźwiękowej do gry. Do kawałka został nakręcony teledysk z artystami oraz prawdziwym czołgiem z II wojny światowej w rolach głównych. Utwór promuje polskie czołgi i mapy w grze Word of Tanks.

 Zgodnie z zamysłem twórców “World of Tanks”, tego typu projekt muzyczny ma w nowoczesny sposób promować pamięć o historii oraz łączyć ludzi z odmiennych środowisk. Zatrudniony przez studio Wargaming zespół Żywiołak nagrał wcześniej swoją wersję słynnego utworu ludowego „W moim ogródecku”. Można ją usłyszeć, czekając na bitwę na mapie Studzianki.
 

 "Prywatnie jestem wielkim fanem gier wideo, dlatego bardzo cieszę się, że zostałem zaproszony do takiego projektu - mówi O.S.T.R. - Idea zestawienia rapu ze światem cyfrowym to moim zdaniem świetny pomysł, który wypalił w stu procentach. Mimo że w życiu nagrałem już dużo muzyki, stworzenie utworu do "World Of Tanks" było dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Nowym i bardzo ekscytującym, ponieważ od dziecka jestem miłośnikiem gier wojennych, a "World of Tanks" jest jedną z moich ulubionych. Nie dość, że można się przy niej dobrze zrelaksować, to posiada też walor edukacyjno-historyczny, który bardzo sobie cenię. A tego, że na planie teledysku mogłem przejechać się prawdziwym czołgiem, nie zapomnę do końca życia. Gdyby ktoś miał okazję, polecam."

Dzisiejsza aktualizacja dodaje do gry dwie nowe mapy: Mińsk oraz Studzianki oraz polskie czołgi - na początek przygotowano 10 regularnych maszyn oraz 2 maszyny Premium. 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]