Nowy zwiastun dla HellBlade

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nowy zwiastun dla HellBlade - gamedot.pl

Ninja Theory potwierdza, że gra - dedykowana w pierwszej kolejności konsoli PS4 - opowie całkiem ciekawą historię. Jej bohaterką jest wojownicza Senua. Wspomina się podróży do piekielnych czeluści – choć to akurat metafora odnosząca się do choroby psychicznej. Psychoza, która trapi nasze przyszłe alter ego będzie odzwierciedlana przez omamy oraz różne lęki. Ogólny design gry nawiązuje natomiast do kultury celtyckiej.

 

 

HellBlade zostanie wydane w przyszłym roku. Po wygaśnięciu okresu ekskluzywności (jest on następstwem zaangażowania Sony w prace developerskie) pozycja powinna pojawić się również w komputerowym środowisku.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Soul Calibur VI PS4

Soul Calibur VI PS4

Z gościnnym występem grywalnej posti Geralta z Rivii z bestsellerowej serii gier Wiedźmin®! SOULCALIBUR VI to najnowsza część pionierskiej serii bijatyk 3D opartej na walce bronią...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl