Nowy sklep partnerski w Rybniku!

Gamedot - 
5osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nowy sklep partnerski w Rybniku! - gamedot.pl

Miło nam poinformować Was, że do sieci partnerskiej sklepów Gamedot dołączył nowy punkt w Rybniku. Sklep mieści się na ulicy 3 maja pod numerem 11. Czekać  na Was będzie w nim Tomek ale możecie mu mówić Gastalard. Tomek wychował się na wszystkim dobrze znanej Contrze, Planescape  Torment i Heroes of Might and Magic III (wciąż czeka na porządna kontynuację tej sagi). Oglądanie jak ktoś gra bawi go tak samo jak by sam grał w tę grę. Marzy o zdobyciu rangi legendy w Hearthstonie.  Z zainteresowania fotograf. Jego książkowy idol to mag Rincewind ze Świata dysku.

 

 

Przejdźmy teraz do samego sklepu. W jego ofercie znajdziecie bogaty wybór gier na PS3, PS4 Xbox360 i Xbox one, jak również masę tytułów na PSP.

 

Jeżeli macie ochotę przetestować jakiś tytuł przed zakupem, to siadacie na wygodnej kanapie, odpalacie konsolę i testujecie. Nasz partner umożliwia również wymianę gier, więc jeżeli macie gry, w które już nie gracie, możecie śmiało je ze soba zabrać.

 

 

Jak przystało na sklep gamingowy, u naszego partnera znajdziecie bogaty wybór akcesoriów dla graczy takich jak pady, słuchawki, myszki i klawiatury.

 

Koniecznie zaglądajcie na facebookowy fanpage sklepu w Rybniku, a jeżeli będziecie chcieli zapytać o dostępność interesującego Was tytułu, to śmiało dzwońcie pod numer 663-358-263.

 

 

Sklep Gamedot Partner Rybnik jest czynny Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty od 10-15. Zapraszamy!

2 osób dodało komentarz
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

Guitar Hero Live - Zestaw Gra + Gitara X360

Guitar Hero Live - Zestaw Gra + Gitara X360

Zostań królem sceny! Guitar Hero, fenomen popkultury, który przebojem wdarł się na scenę i zaprezentował nowy sposób doświadczania muzyki, powraca w nowej odsłonie jako gra Guitar Hero...

159,00Do sklepu

2 Komentarze

awatar
Klient (gość) 4 miesiące temu

Fajny sklep!:)

0 Odpowiedz
Darius rok temu

Mega sprawa rośniemy

0 Odpowiedz