Nowy Battlefield wróci do serii Bad Company?

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

YouTuber o pseudonimie AlmightyDaq w najnowszym materiale zdradził kilka szczegółów o następnej części Battlefielda. Według jego informacji wrócimy do nieco zapomnianej, aczkolwiek jak najbardziej pozytywnie odebranej przez społeczność pod serii - Bad Company. 

Battlefield: Bad Company 3 ma nas przenieść w okres wojny wietnamskiej oraz po jej zakończeniu. Co ciekawe ma tutaj zabraknąć jakiegoś większego odwzorowania historycznego.

W multiplayer na start mamy dostać następujące tryby: Podbój, Szturm, Operacje, Dominacja, Drużynowy DM oraz Squad Obliteration ze zmaganiami 5 vs 5.

Autorzy gry mają zrezygnować z widowiskowych bitew na rzecz nieco mniejszych pojedynków rodem z poprzedniej części, czy Grand Bazaar z Battlefielda 3.

O dziwo EA nie zamierza umieszczać w rzeczonej produkcji systemu mikropłatności. Czy owe informacje okażą się prawdziwe czas pokaże. Jednak warto mieć na uwadze, że autor wideo podzielił się sprawdzonymi faktami na temat BF 1 jeszcze przed jego ogłoszeniem.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

YASIUYASIU
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]